Bucknell vyrų vandensvydis keliauja į Erie keturias rungtynes

LEWISBURG, PA – Bucknell universiteto vyrų vandensvydžio komanda šį savaitgalį planuoja keliauti į Erie, PA, kur surengs ketverias rungtynes ​​Mercyhurst. Bus tiesioginis vaizdo įrašas ir statistika.

Tiesioginis vaizdo įrašas
Tiesioginė statistika

Bucknell tvarkaraštis

Bucknell (5-6, 2-1 MAWPC-East) prieš Salemą (4-4, 1-0 WWPA) – šeštadienį, rugsėjo 24 d., 10:20 val.

Bucknell (5-6, 2-1 MAWPC) prieš McKendree (2-3, 0-0 MAWPC-West) – šeštadienį, rugsėjo 24 d., iki 14.20 val.

Bucknell (5-6, 2-1 MAWPC) Mercyhurst (1-6, 0-0 MAWPC-West) – sekmadienį, rugsėjo 25 d., iki 10:20 val.

Bucknell (5-6, 2-1 MAWPC) prieš Gannoną (0-4, 0-0 MAWPC-West) – sekmadienį, rugsėjo 25 d., iki 15.40 val.

• Bucknell grįžta į aikštę šį savaitgalį po sėkmingo Bucknell Invitational, per kurį komanda iš viso laimėjo 3:1. Stumbrai nugalėjo Johnsą Hopkinsą, McKendree ir Wagnerį, palikdami vienintelį savo konkursą Fordham, 16s.th– reitinguota komanda paskutinėje NCAA apklausoje.
  • Stumbrams vadovavo Aleska Stefanovič, kuri po įspūdingo savaitgalio pelnė savaitės atleto bizoną. Belgrade gimusi Serbija savaitgalį per keturias rungtynes ​​pelnė 12 įvarčių, įskaitant geriausią karjeros penkių įvarčių rezultatyvumą pergale prieš Wagnerį ir baigiant turnyrą.
  • Stefanovičius šį sezoną pelnė mažiausiai tris įvarčius visose Bucknello varžybose, išskyrus du, ir pirmauja komandoje su 28 įvarčiais šį sezoną.
  • Šį sezoną dviženklis Stefanovičius Nuėjau į Vlastaną (16) ir Hasanas Mogultai (12). Vlasanu, praleidęs atidarymo savaitgalį, per septynias rungtynes ​​įmušė 16 įvarčių, įskaitant penkis įvarčius prieš Johnsą Hopkinsą ir atidarė Invitational.
  • „Bucknell“ antrą kartą per savaitę susikaus su „Bearcats“ po to, kai abi komandos sekmadienio rytą kovojo iki vieno įvarčio. Vlasceanu pelnė galutinį pergalingą įvartį tose rungtynėse, likus trims minutėms, kai Bucknell pelnė pergalę pirmajame abiejų mokyklų susitikime.
  • „Bison“ turėjo ketverias rungtynes, kurias nulėmė du ar mažiau įvarčiai, pagerinę savo rekordą iki 2:2, kai dvejose apylygėse rungtynėse nugalėjo McKendree ir Wagnerį.
  • „Stumbrai“ šį sezoną pelnė daugiau nei 100 įvarčių ir iki šiol varžovus įveikė 106:92. Didžiąją dalį įvarčių „Stumbrai“ pelnė pirmajame ketvirtyje – per pirmąsias aštuonias minutes pasižymėjo 32 kartus.
  • Bucknell savaitgalį pradės prieš Salemą – komandą, su kuria bizonai susidūrė du kartus praėjusį sezoną. Bucknell praėjusiais metais laimėjo abejas rungtynes ​​ir visų laikų serijoje tarp dviejų mokyklų turi rekordą 24:3.
  • Bucknellas praėjusį sezoną 15:10 ir 18:11 nugalėjo „Tigers“. Mattas Rickmanas ir Dorukas Ozaras kiekvienas pelnė po tris įvarčius prieš Tigers ir užbaigė Bucknell Invitational. Džekas Briusas ir Walkeris Butleris taip pat du kartus įmušė Bucknell pergalę 18:11.
  • 2021 m. rugsėjo 5 d. vykusiame žaidime „Bucknell“ laimėjo 15:10, stumbrai panaudojo antrojo kėlinio rezultatu 7:1, kad nutrauktų apylygį žaidimą. Mogultai pergalę pasižymėjo keturis kartus, tuo tarpu Shay’us Gillernas taip pat rado narvo užpakalinę dalį laimėje.
  • Paskutinį kartą „Bison“ su Gannonu susitiko paskutinę 2021 m. sezono dieną, sekmadienį, lapkričio 21 d., paguodos ture įveikęs „Knights“ 9:7. Gillearnas buvo rezultatyviausias „Bison“ komandos žaidėjas, iš viso įmušęs tris kartus. Adrianas Tuzo taip pat solidžiai praleido dieną biure narve, užfiksuodamas dešimt išgelbėjimų.
  • Bucknellas paskutinį kartą namuose susitiko su Mercyhurst 2019 m. rugsėjo 21 d. ir laimėjo patogiai 13:1. Bucknellas ketvirtajame kėlinyje pirmavo 11:0 ir „Lakers“ pelnė įvartį. Vyresnysis Willas Gildea pelnė pirmąjį savo karjeros įvartį pergalę „Bison“ ekipoje.
  • Po šio savaitgalio „Bison“ tęs savo vienų rungtynių išvyką Džordžo Vašingtone šeštadienį, spalio 1 d., 14:00, o šeštadienį, spalio 8 d., priims Johnsą Hopkinsą ir „Colonials“.