Chattanooga vs. Illinois – žaidimo apžvalga – 2022 m. rugsėjo 22 d

Chase’as Brownas tapo pirmuoju Ilinojaus futbolininku, kuris per penkias rungtynes ​​iš eilės nuskriejo daugiau nei 100 jardų, Tommy DeVito atliko 329 jardus ir tris kamuolius, o „Fighting Illini“ ketvirtadienio vakarą įveikė „Chattanooga“ 31:0.

Ilinojaus komanda pagerino rezultatą iki 3:1 ir pradėjo geriausią startą nuo 2015 m.

„Manau, kad mes tik pradedame suprasti, kas esame“, – sakė Ilinojaus valstijos treneris Bretas Bielema. „Man labai patinka, kaip ši grupė veikia“.

Brownas užbaigė penkių žaidynių 64 jardų važiavimą su 9 jardų smūgiu po to, kai gynyba privertė Chattanooga (3-1) per pirmąjį važiavimą atlikti tris ir aut.

Jis įveikė 108 jardus iš 20 nešimų ir šiuo metu per keturias rungtynes ​​pirmauja visiems FBS rusheriams su 604 jardais.

Arčiausiai „Mocs“ priartėjo prie įvarčio antrojo kėlinio pradžioje, kai jie priartėjo prie Ilinojaus 16 jardų linijos. Yartavius’as Martinas atliko Prestono Hutchinsono perdavimą pabaigos zonoje, kad sustabdytų „Mocs“ grėsmę ir išsaugotų pranašumą 10:0.

„Tu negali to daryti, man nerūpi, prieš ką tu žaidi“, – sakė „Chattanooga“ treneris Rusty Wrightas. „Turite mesti kamuolį, antrasis ir 10, jis yra čia pat ir mes žaisime. Tai mane supykdė, nemeluosiu.

„Ilini“ užfiksavo pirmą savo uždarymą nuo Vakarų Ilinojaus įveikimo 2015 m.

„Dangus yra šios gynybos riba, žmogau“, – sakė Martinas.

„Treneris (Ryanas) Waltersas atėjo ir nustatė puikų standartą mūsų gynybai, – pridūrė jis. – Tik tikėdami mumis kaip vienetu, mes juo tikime ir žinome, kad jis mus nukreips į tinkamą (žaidybinį) pokalbį. “

Chattanooga atliko tik 4 iš 14 po trečiųjų smūgių ir iš viso pelnė 142 jardus. Ilinojaus valstija nusižengė 502 jardais.

Hutchinsonas buvo atleistas keturis kartus ir atliko tik 6 iš 18 perdavimų ir 49 jardus bei du perimtus kamuolius.

Ilinojus beveik keturis kartus padidino Chattanooga jardų skaičių per pirmąjį kėlinį – nuo ​​332 iki 84 jardų ir pertraukoje pirmavo 24:0.

„Man patinka blokuoti Chase’ą Browną“, – sakė Ilinojaus centras Alexas Pilstromas. – Žinau, kad jis gali bet kada atlikti dėjimą ir bet kada gali įmušti.

Ketvirtadienio vakaras buvo pirmas kartas Ilinojaus futbolo istorijoje, kai per tą patį žaidimą du atkovotieji surinko daugiau nei 100 atmuštų jardų, o bėgikas nuskubėjo daugiau nei 100 jardų. Patas Bryantas sugriebė šešis perdavimus ir atliko 112 jardų bei sugriebė kamuolį, o Isaiah Williamsas atliko devynis perdavimus 103 jardus ir pelnė įvartį.

Williamso 63 jardų smūgis po ekrano perdavimo atmušė 31:0, likus trečiajam kėliniui 4:56.

DeVito tapo pirmuoju Ilinojaus gynėju, perdavusiu daugiau nei 300 jardų per rungtynes ​​po to, kai Brandonas Petersas 2019 metais Mičigano valstijoje metė 369 jardus.

Ailym Ford’as nubėgo 39 ir 32 jardus, o tai buvo didžiausias Mocs pergalė naktį. Jis finišavo 93 jardais iš 17 nešimų.

Andrew Southardas trečiojo kėlinio pradžioje nepataikė į 43 jardų metimą, kai Fordas 32 jardais nubloškė Mocs į Ilininio teritoriją.

„Šįvakar mus sumušė“, – sakė Wrightas. „Šiuo metu esame sumušta komanda. Mums prireiks kelių papildomų dienų. Man patinka ši futbolo komanda. Manau, kad turime galimybę būti gera futbolo komanda.

Calebas Griffinas įmušė 34 jardų įvartį ir pirmajame kėlinyje Ilinojaus valstiją išvedė 10:0.

VYKDYMAS

Ilinojus: Ilino ekipa gerai pasiruošė geresniam nei įprasta FCS varžovui ir atitinkamai dominavo, kad atsidurtų geroje pozicijoje pasirodyti dubenyje, likus dviem trečdaliams grafiko. Ilinojaus valstija yra per žingsnį ar du nuo varžybų didžiajame Vakarų dešimtuke dėl puikios gynybos ir gerokai patobulintos perdavimų atakos, o sprendimą priima naujas puolimo koordinatorius Barry Lunny Jr.

Chattanooga: Mokai gali tai sumažinti iki talentų trūkumo ir trumpo poilsio po stiprios kampanijos pradžios. Lapkritį Rusty Wrighto grupė gali dalyvauti Pietų konferencijos titulo mišinyje.

KITAS

Čatanuga: Mokai lankosi Rytų Tenesio valstijoje spalio 1 d.

Ilinojus: Bielema grįžta į savo senas tramdomąsias vietas, kai spalio 1 d. Illini žais Viskonsine.