Ko žinovai tikisi „Ravens-Patriots Week 3“ žaidime

Dauguma ekspertų tikisi, kad „Ravens“ nugalės kelyje

Jei „Ravens“ norės grįžti prie pergalių šį sekmadienį po sunkaus pralaimėjimo Majamio „Dolphins“ komandai praėjusią savaitę, jie turės padaryti tai, ko franšizė niekada nepadarė: laimėti reguliariojo sezono rungtynes ​​Naujojoje Anglijoje.

„Ravens“ Foxborough reguliariajame sezone nugalėjo 0:6 prieš „Patriots“ (ten iškovojo dvejas pergales).

Paskutiniame abiejų komandų susitikime prieš dvejus metus „Gillette“ stadione „Patriots“ rezultatu 3:5 per vėjuotą lietų nuliūdino 6:2 „Ravens“ 23:17. Blogiausias oras įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai Lamaras Jacksonas ir „Ravens“ puolimas ėmėsi potencialaus žaidimo išlyginimo.

„Pasakysiu, kad oras turėjo didelę reikšmę, kai paskutinį kartą žaidėme“, – šią savaitę sakė Jacksonas. „Kiekvieną kartą, kai keldavomės ir išsirikiuodavome pulti, smarkiai lijo; Jūs net negalite mesti kamuolio per šį lietų, negalite varyti kamuolio, tikriausiai net nematote savo varžovo, jei bandote priversti jį praleisti. Bet tikimės, kad oras bus puikus“.

Galbūt tai nėra tobula, bet tikriausiai bus geriau. Sekmadienio popietę Foksboro orai prognozuoja debesuotą dangų ir nedidelę lietaus galimybę.

Kalbant apie žaidimą, didžioji dauguma žinovų prognozuoja „Ravens“ pergalę, kuriai pirmenybę teikia trys taškai. Iš 50 ekspertų, į kuriuos žiūrėjome, 46 pasirinko Baltimorę (1:1), kad sugadintų Naujosios Anglijos namų rungtynes ​​(1:1).

Štai pavyzdys, ką ekspertai sako apie žaidimą:

„Ravens“ laimės, nes apskritai yra geresnė komanda.

Mattas Verderame’as iš „Fansided“: „Ravens“ turi atsigauti po to nelaimingo ketvirtojo kėlinio nelaimės sekmadienį, ir jie turi tai padaryti, nes visuose trijuose etapuose yra talentingesni už Naująją Angliją.

Jacksonas nuves „Ravens“ į pergalę.

NFL.com Gregas Rosenthalas: „Patriotų gynyba atidavė tik du smūgius per tiek pat savaičių, padarydama keletą psichinių klaidų. Bet… Lamaras Jacksonas yra tas bičiulis, dėl kurio Naujosios Anglijos gynyba atrodo kvailai, net ir geriausiais laikais.

Michaelas Davidas Smithas iš Pro Football Talk: „Lamaras Jacksonas šiuo metu žaidžia geriausią savo futbolą ir eina į dideles rungtynes ​​Naujojoje Anglijoje.

CJ Doonas iš Baltimorės saulės: „Jei gynėjas Lamaras Jacksonas ir toliau žais MVP lygyje, prireiks dar vieno ketvirtojo kėlinio žlugimo arba galbūt dar vieno Naujosios Anglijos musono, kad „Ravens“ pralaimėtų.

„Ravens“ gynyba atšoks prieš „Patriots“ puolimą, pelniusį vos 24 taškus, o tai užima 29 vietą.

ESPN Jamisonas Hensley: „Drąsi prognozė: „Ravens“ atšoks ir išlaikys „Patriots“ mažiau nei 10 taškų po praėjusios savaitės ketvirtojo kėlinio smūgio. Vadovaujant treneriui Johnui Harbaugh, Baltimorė demonstravo nuoseklumą – vidutiniškai per savaitę atiduoda 19,5 taško, kai įmetė 40 ir daugiau taškų. Naujosios Anglijos gynėjas Mackas Jonesas trijuose iš paskutinių aštuonių startų (įskaitant atkrintamąsias) pelnė 20 taškų, o 24 „Patriots“ taškai yra mažiausiai per dvejas rungtynes ​​nuo 2001 m. (20).

Vinny Iyeris iš „Sporting News“: „Patriots neturi imtuvų, kad palaikytų „Ravens“ antrinę komandą, o Mackas Jonesas negauna to, ko jam reikia iš skubančios atakos.

Sheel Kapadia on The Bell: “[Wide receiver] Praėjusią savaitę Nelsonas Aholoras gražiai sugriebė 44 jardų TD pergalę prieš „Steelers“. Tačiau jų nusikaltimas tiesiog neturi daug prasmės. Nekenčiu priešintis [Patriots Head Coach] Billas Belichickas namuose yra varžovas, o Jacksonas žaidžia su alkūnės trauma, bet manau, kad „Patriots“ čia bus sunku“.

„Bleacher Report“ NFL darbuotojai: „Baltimores laimei, Naujoji Anglija ištempė gynybą žaidimuose, kurie yra reti. Kvartininkas Mackas Jonesas atliko tik du kamuolius ir keletą perimtų kamuolių.